Gündelikçi Bayan Temini

ev-temizligi-altMalzemesiz Olarak Randevu Gününde Gelir Sizin Programladıklarınızı Yapar Tam Gün Veya Yarım Gün Hizmetlerimiz Mevcuttur.

Müşteri Memnuniyet Formuyla Çalışmaktayız. Personellerimiz Şözleşmeli SGKlı Ve İş Sağlık Güvenlik Eğitimlidir. Aylık Olarak Personel Alımında Fiyatlar Düşmektedir. NAZAR KURUMSAL Şirket Yetkilisiyle Görüşünüz.

TAM GÜN HİZMET: 09:00 - 17:00 Arası Programladıklarınızı Yapar .

YARIM GÜN HİZMET: 14:00 -18:00 Arası Programladıklarınızı Yapar.

İnsanların kendileri yokken evlerinde hiç tanımadıkları birini bulunduracak olmaları tedirgin edebiliyor. Kendi başlarına gündelikçi temini hem zaman alırken, hem de güven duymaları için uzun süre geçmesi gerekiyor.

Biz bu konuda personellerimizin tüm yasal ve sağlık evraklarını sağlayarak sözleşmeli olarak çalıştırmaktayız. Temizlik hizmeti veren, Ankara da gündelik temizlik yapan firmalara başvurulduğunda SGK İŞ SAĞLIK VE GÜVENLİK BELGESİ VE ŞİRKET VERGİ LEVHASI ' nı sorunuz. Çünkü internette olan her firma yasal firma değildir.

Evlerde güvenli temizlik için doğru firmalara başvurmak gerekiyor,aksi taktirde telafisi olmayan sonuçlar ortaya çıkabilir ve gereksiz yere canınız sıkılabilir.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.