Genel Temizlik

genel-temizlikŞirketimiz Ankara merkezli olup her türlü temizliği yapabilecek alt yapıya ve uzman personele sahiptir.

Çalışanlarımızın bazıları bölümlere ayrılmış olup kendi uzmanlık alanları dahilinde temizliğe gönderilir ve işlerini tam zamanında ve hakkını vererek yaparlar.

Temizlik konusunda yılların deneyimine sahip olup kaliteli ve hijyenik temizlik yapıyoruz. Hizmetlerimiz geniş olup gereken uzman personele sahibiz ve kullandığımız malzemeler son derece kaliteli ve sağlığa hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Mefa 1 Temizlik şirketi markası oluşturmak ve güvenirliliğini artırmak için Büyük özveri ile çalışmaktayız. Bu özverinin meyvelerini de bir temizlik şirketi için paha biçilmez olan güvenle karşılığını aldık. Artık işimizin daha zor olduğunu biliyoruz. Sizlerin güveninize layık olamaya çalışmaktayız.

GENEL TEMİZLİK HİZMETİ SGK EKİP HALİNDE 2 VEYA DAHA FAZLA KİŞİ SAYISIYLA YAPILACAKLARIN LİSTESİYLE SİZE SUNULUR VE YERİNİZİN TEMİZLENECEK HER ALANI YUZEYİ TEMİZLENİR SİZ KONTROL ETTİKTEN SONRA MÜŞTERİ MEMNUNİYET FORMUYLA TESLİM EDİLİR.
DÜZENLİ ALINDIGINDA FİYATLARDA İNDİRİM UYGULANIR

Halı Yıkama, Villa Temizliği, Dış Cephe Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Ev Temizliği, Cam Temizliği, Ofis İşyeri Büro Temizliği, Koltuk Yıkama, Duvar Silme İşleri, Yurt Temizliği, Fabrika Temizliği, Sözleşmeli Personel Temini, Banka Temizliği, Hastane Temizliği, Zemin Yıkama Cilalama, Kamu Kurumları Temizliği, Otel Temizliği, Site Temizliği, Yerinde Halı Yıkama, Buharlı Temizlik, Okul Temizliği, Alışveriş Merkezi Temizliği, Kreş Ana Okulu Temizliği, Mutfak Restaurant Temizliği,

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.