Apartman Temizliği

apartman-temizligi-altBinalar eşyalı ve boş, inşaat ve tadilat sonrası, su baskını ve yangın sonrası gibi durumlarda ve dış cephe olarak da temizleme işlemi gerektirebilmektedir.

Apartman temizliği;

İnşaat ve tadilat sonrası bina temizliği Hemen hemen tüm alanları kapsamaktadır. Bütün mekanların aynı olmadığı gerçeği ve her müşterinin isteklerine cevap verebilmek, tüm araç ve gereçleri temin etmekle olur. Özel aparat ve malzeme ile yapılabilen inşaat sonrası temizliğimize apartman iç kapı önü ve yangın merdivenleri dahildir.

Uygulamalarımız banyo, mutfak, tuvaletler, pencereler, zemin, antre ve duvarlar, kapılar, yatak odası, oturma odası gibi alanların önce kaba tozu temizlenir ve değişik alanlarda değişik kova ve mikro fiber bezler kullanılır.

Personellerimiz tavandan zemine duvardan camlara kadar el değmedik yer kalmayacak şekilde (anahtar teslim) işlerini titizlik ile yerine getirir.

Eşyalı ve boş bina temizliği Duvar, camlar, zemin, mutfak, banyo, lavabo vb. tüm bölümler temizlenmektedir. Genellikle bir kişi yerine bir ekip gönderilir ve bir gün içinde hizmetin tamamlanması sağlanır.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.