İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat aşaması bitmiş ve kullanım aşamasından önce ince ve detaylı olarak temizliğinin yapılmasıdır.

insaat-temizlikİnşaat artıkları ve inşaatların bitiminden sonra ortaya çıkan ve temizliği çok zahmet isteyen kaba pislikleri şirketimiz en kısa sürede temizler ve inşaatın artıklarından ve atıklarından eser kalmaz. İnşaat sonrası temizliğinizi şirketimiz kaliteli ve garantili olarak yapmaktadır. İnşaat artıklarını temizlemek kolay değil ve herkesin yapabileceği bir temizlik değildir.

İnşaat temizliği, inşaat temizlik hizmeti veren şirketimiz, bu hizmeti sizlere sunarken en profesyonel personel ve ekipmanlar, en uygun fiyat seçenekleri ile hizmet vermektedir. Firmamızda kaliteli işçilik ve tam zamanında hizmet garantisi bulunmaktadır. İnşaat temizliği, yapılacak olan ev, villa, daire, cephe, cam, fabrika, okul, dersane, hastane, banka, zemin, gemi, gibi alanlarda ve Türkiye'nin tüm illerine hizmet vermekteyiz.

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK SGK DENEYİMLİ EKİP LE İNŞAAT ARTIKLARI TEMİZLENİR SONRASINDA GENEL TEMİZLİK UYGULANIR MÜŞTERİ MEMNUNİYET FORMUYLA TESLİMAT YAPILIR

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.