Profesyonel Ekip

İLAÇLAMA

Sinek, Sivrisinek, tahtakurusu, çıyan, hamam böceği, Karafatma, karınca, Alman hamam kurdu, deri böceği, Fare, Kene, kalorifer böceği, tespih böceği, vb. haşare kemirgen ve sürüngen ilaçlaması.

bocek
dot
jel

JEL İLAÇLAMA

Sinek, Sivrisinek, tahtakurusu, çıyan, hamam böceği, karafatma, karınca, Alman hamam kurdu, deri böceği, Fare, Kene, kalorifer böceği, tespih böceği, vb. haşare kemirgen ve sürüngen ilaçlaması

dot

EV İLAÇLAMA

Böcek, haşere gibi canlılar hayatımız boyunca bize rahatsızlık verici olmuşlardır. Bazıları sağlığımıza zarar verir, bazıları maddi açıdan zararlara sebep olur.

ev
dot
site

SİTE İLAÇLAMA

Site ve apartman ilaçlama önemlidir çünkü, bu gibi yerler insanların ortak yaşam alanlarıdır ve buralarda haşere, kemirgenlerin kişilere verebilecekleri zararlar çok daha fazladır.

dot

DÖKÜMANTASYON

Yapılan ilaçlamalar dijital dökümasyon ile size raporlanmaktadır.

dokuman

Neden Biz!

Farklı sektörlerden oluşan tüm müşterilerimizin memnuniyeti ile yola çıkarak faaliyet alanımızla ilgili her türlü yeniliği yakından takip edip kendimizi sürekli geliştirmek ve bu şekilde sektörünün öncü firmalardan olmak. Çevrenin ve toplumun sağlığını koruyacak ilaçlama, haşere mücadelesi, temizlik - hijyen hizmetlerinin geliştirilmesi ve uygulanması yoluyla çevresel ve toplumsal fayda sağlamak ve fark yaratmak için hizmetinizdeyiz.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.