Ev Temizliği

Ev temizliği konusunda sıkıntı yaşayan çalışan veya temizliğe vakit ayıramayan hanımlar için biz bu işi tecrübeli personel kadromuz ve son teknoloji temizlik makinelerimiz ve kaliteli temizlik firmaları ürünlerimizle profesyonelce yapıyoruz.

ev-temizlikBırakın evinizi, perdenizi, koltuk ve halınızı, pencere ve camlarınızı biz silelim, yıkama işlemlerini yapalım, temizleyelim size keyfini sürmek kalsın...

EV TEMİZLİK EVİNİZİN İHTİYACINA GÖRE GENEL TEMİZLİK ,İNŞAAT, TADİLAT SONRASI VE VİP TEMİZLİK OLARAK ODA SAYINIZA GÖRE SGK LI ELEMANLARIMIZI GÖNDERİYORUZ TÜM MALZEME LER TARAFIMIZDAN KARŞILANMAKTADIR.

Halı Yıkama, Villa Temizliği, Dış Cephe Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Ev Temizliği, Cam Temizliği, Ofis İşyeri Büro Temizliği, Koltuk Yıkama, Duvar Silme İşleri, Yurt Temizliği, Fabrika Temizliği, Sözleşmeli Personel Temini, Banka Temizliği, Hastane Temizliği, Zemin Yıkama Cilalama, Kamu Kurumları Temizliği, Otel Temizliği, Site Temizliği, Yerinde Halı Yıkama, Buharlı Temizlik, Okul Temizliği, Alışveriş Merkezi Temizliği, Kreş Ana Okulu Temizliği, Mutfak Restaurant Temizliği,

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.